Doppelherz Ürünlerimiz

AKTİV

aktiv

SYSTEM

Untitled design (4)

DOPPELHERZ – ÇİFT KALBİN GÜCÜ

Genel Merkezi ve üretim tesisleri Almanya’nın kuzeyinde Flensburg’ da bulunmakta olan Queisser Pharma 1897’de Eczacı Alfred Queisser tarafından kurulmuş olan köklü bir OTC firması olup bugün 69 ülkede ürünleri ile bulunmaktadır. Queisser Pharma GMP (İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uyum sertifikası almıştır. Ve WHO(Dünya Sağlık Örgütü) standartlarını karşılayan süreçler ile üretim yapar.

Bu vizyon ile çalışırken, sağlık bilincinin yerleşmesi, çevresel ve kültürel koşulların iyi bilinmesi, insana verdiğimiz değer ve müşteri odaklı yaklaşım en önemli araçlarımızdandır. Evde, okulda, işyerinde veya boş zamanlarında  ister genç, ister orta yaşlı veya ister yaşlı olsun, günlük yaşamlarının stres ve telaşlı olması, beslenme gereksinimlerinde bir değişikliğe neden olabilir. Doppelherz ürünleri, organizmanın artan veya belirli beslenme ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Doppelherz Aktiv:  Vitaminde Alman Kalitesi

  • Doppelherz ürünleri doğal içeriği ile sağlığı destekler. Tatlandırıcı veya koku verici herhangi bir katkı maddesi içermeyen doğal ekstrelerden oluşmuştur.
  • Doppelherz ürünleri maksimum faydayı sağlamak üzere tasarlanmış özel formülasyona sahiptir.
  • Vitamin ve mineral içeren Doppelherz Aktiv serisi hem sağlık durumunu olabileceği en iyi duruma getirmek içim tasarlanmıştır.
  • Yavaş salınan depo tablet teknolojisi günde tek doz alım ile maksimum emilim ve yararlanım sağlar.

Türkiye’de 10 adet Doppelherz ürünü bulunmaktadır.