queisser-header-1

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Queisser Pharma, merkezi Schleswig-Holstein’de bulunan Flensburg merkezli, köklü ve zengin bir geleneğe sahip modern bir sağlık şirketidir. Doppelherz ve Protefix’in dünyaca ünlü markalarının ardındaki şirketiz ve aynı zamandan bu 2 güçlü markayı farklı ürün grupları ile de desteklemekteyiz.

Uzun yıllardır adımız refah için bütünsel bir yaklaşım sergiliyor bu çalışanlarımız için de geçerli. Orta ölçekli bir şirket olarak çalışanlarımızın her birinin yetkinliğinin ve katılımının en iyi şekilde yerine getirildiğinden emin olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu nedenle, çalışanlarımızın istikrarlı eğitimine ve bireysel departmanlar arasındaki değişime ilişkin olarak kaliteli iş yeri yaratmaya da önem vermekteyiz.

Güçlü Queisser Pharma ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz?

Temel amacımız;

Çağdaş yönetim anlayışlarını kurum kültürümüzle bütünleştirerek uygulamak ve kuruluşumuza Topluluk değerlerini benimseyip hayat geçirecek kişiler kazandırmaktır.

  • Stratejik plan ve hedeflerimiz doğrultusunda organizasyon yapımızı dinamik tutmak ve değişimlere hazır olmayı sağlamak,
  • İnsan kaynaklarımızın en etkin şekilde kullanılması ve yönetim gücünün hedefler doğrultusunda yönlendirilmesi için bireysel performansı ve takım performansını geliştirmek,
  • Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı ile kariyer geliştirme fırsatları yaratmak,
  • Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, girişimci, enerjik, kendini, işini ve ekibini geliştirmeyi hedefleyen, Topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişileri kuruluşumuza kazandırmaktır.

Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.